30 سکه طلا برای 30 نفر در قرعه کشی محصولات ربیع

نحوه شرکت در قرعه کشی محصولات ربیع:

با خرید هر یک از محصولات برند ربیع (انواع گلاب، عرقیات، آبلیمو، سرکه سیب) و ارسال کد درج شده روی بسته بندی محصول (همانند تصویر زیر) به شماره پیامکی 10004837، در قرعه کشی 30 عدد سکه تمام بهار آزادی برای 30 نفر شرکت کنید.

حتماً بطری محصول خریداری شده را تا روز قرعه کشی نزد خود نگه دارید. شرط دریافت جایزه، ارایه بطری خریداری شده است.

پس از ارسال کد درج شده روی محصولات ربیع به شماره 10004837، یک پیامک پاسخ دریافت خواهید کرد که ارسال کد توسط شما را تایید می کند. این پیامک را نیز باید تا روز قرعه کشی در گوشی موبایل خود نگه دارید.
(چنانچه دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کردید، بایستی، مجدداً دریافت پیامک را فعال کنید. اطلاعات بیشتر در وب سایت همراه اول یا ایرانسل).

ضمناً فراموش نکنید که حتماً صفحه اینستاگرام ربیع را فالو کنید تا بطور مرتب از اخبار و مراحل قرعه کشی و غیره مطلع باشید

آیدی اینستاگرام: rabeefood@مهلت شرکت در قرعه کشی:

از ابتدای سال 1398 و همزمان با آغاز سال نو تا پایان ماه مبارک رمضان، می توانید با خرید هر یک از محصولات ربیع در این قرعه کشی شرکت کنید.

چگونه شانستون رو بیشتر کنید؟

با خرید تعداد بیشتری از محصولات ربیع و ارسال کد روی آن ها، شانس خود را برای برنده شدن افزایش داده و به سکه طلای خود نزدیکتر شوید!


 

زمان قرعه کشی:

قرعه‌کشی 30 سکه تمام بهار آزادی برای 30 نفر، در روز 21 مرداد ماه سال 1398 به مناسبت عید فرخنده قربان و با حضور ناظر محترم سازمان صدا و سیما و نمایندگان شرکت ربیع برگزار می‌شود و در مجموع 30 سکه تمام بهار آزادی به 30 برنده خوش‌شانس که بطری محصول خریداری شده را نیز داشته باشند، تقدیم می‌شود.