30 برنده خوش شانس در قرعه کشی محصولات ربیع!

به گزارش امور مشتریان شرکت ایران گلاب، قرعه کشی محصولات ربیع از ابتدای نوروز سال 1398 آغاز و تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد. در این قرعه کشی که با کمپین تبلیغاتی ربیع در صدا و سیما شروع می شود، 30 عدد سکه تمام بهار آزادی به 30 نفر به قید قرعه اهدا خواهد شد.


چطور می توان در قرعه کشی شرکت کرد؟

مصرف کنندگان عزیز می توانند با خرید هر یک از محصولات برند ربیع (انواع گلاب، عرقیات، آبلیمو، سرکه سیب) و ارسال کد درج شده روی بسته بندی محصول به شماره پیامکی 10004837، در قرعه کشی 30 عدد سکه تمام بهار آزادی برای 30 نفر شرکت کنند. شرط لازم برای اهدای جوایز این است که مصرف کنندگان محترم بطری محصول خریداری شده را تا روز قرعه کشی نزد خود نگه دارند.زمان قرعه کشی چگونه است؟

قرعه‌کشی ربیع در روز 21 مرداد ماه سال 1398 به مناسبت عید قربان و با حضور ناظر محترم سازمان صدا و سیما و نمایندگان شرکت ربیع برگزار می‌شود و در مجموع 30 سکه تمام بهار آزادی به برندگان خوش‌شانسی که بطری محصول خریداری شده را نیز داشته باشند، تقدیم می‌شود.


محل تحویل هدایا کجاست؟

پس از انجام قرعه کشی با برندگان تماس گرفته خواهد شد تا با ارایه مدارک مورد نیاز و طی مراحل لازم، جایزه خود را دریافت کنند.


چطور می توان از اخبار قرعه کشی مطلع شد؟

اسامی برندگان بر روی وب‌سایت شرکت www.irangolab.ir و همچنین صفحه اینستاگرام ربیع به نشانی rabeefood@  منتشر می‌شود.

  • تاریخ درج: 27 اسفند 1397
  • تعداد بازدید ۱۸۲۲